Toplu SMS Nedir? Ne Zaman Kullanılır?

Toplu SMS Nedir? Ne Zaman Kullanılır?
Toplu SMS Nedir?
Toplu SMS,üyelerinize, müşterilerinize yada personelinize duyurmak dilediğiniz metni telefonlarına kısa SMS (sms) olarak hızlıca ulaştırmaktır. Toplu SMS sistemlerinde, bir defada bir çok kişiye bildiri iletimi yapılabilmektedir.

Başlıklı SMS Nedir?
isimli bildiri,iletmek dilediğiniz kısa bildiri (sms) bilgisinin alıcılarda bir GSM no yerine istediğiniz bir metin ile, firma adı, dernek adı, şahıs adı, v.B. Olarak gösterimidir. Kurumsal firmalar, bankalar, devlet birimleri, v.B. Biroldukça kurum ve kuruluş bu Mesaj tipini kullanmaktadır.

Ne vakit Kullanılır?
zamanlisms.org sitesini Kullanarak Özel gün ve gecelerde, toplantılarda, etkinliklerde, programlarda, duyurularda, panellerde ve daha bir çok zamandailetmek istediklerinizi hızlı ve etkili olarak göndermek dilediğiniz Toplu SMS gönderimi yapabilirsiniz. Icra ettiğinız bir kampanya bilgisini, yeni bir ürün bilgisini üyelerinize hızlı ve zahmetsizce duyurabilirsiniz. Telefona gelen mesajların okunma oranı, posta kutusuna gelen e-maillerden çok daha fazladır. Zira insanoğlu sık sık telefonları ile ilgilenmektedirler. Mesajın ulaşma oranı da fazlaca yüksektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *